Rozbudowa manufaktury do wytwarzania części do aut

Przemysł

Położony w Białymstoku mały warsztat przemysłowy do lat 90-tych fabrykował komponenty mechaniczne. W wyniku modyfikacji zamówień planowano przekształcić jednostkę w okazałą salę do fabrykacji środków lokomocji jednakże projekt nie doszedł do skutku z powodu niedostatecznej ilości środków finansowych.

przenośnik w wydobyciu
I właśnie z tego powodu zakład produkcyjny Miron zakończył swoją działalność. W ostatnim czasie wybrzmiała informacja o fakcie, iż produkcja w fabryce od nowa zostanie uruchomiona. Warsztat przemysłowy zakupił biznesmen z państwa niemieckiego, który planuje otworzyć okazałą fabrykę części automobilowych firmy Mercedes. W związku z tym już jakiś czas trwa renowacja starej fabryki. Niebawem będzie to miejsce znane z produkowaniu urządzeń do najpowszechniej kupowanych samochodów na świecie. Program ten ma być zrealizowany w przeciągu 12 miesięcy. Poza tym w warsztacie zdoła być zaangażowanych w pracę około dwustu pracowników a kupionych będzie około 70 nowych machin przemysłowych.
elektrobeben specjalny

Nabytek istotnego wyposażenia fabryki

Już od stycznia możemy zobaczyć w jaki sposób transformowana będzie wytwórnia. Zdołaliśmy przeprowadzić wywiad z decydującym dowodzącym tegoż kompleksu panem Tadeuszem Migdałkiem. W czasie rozmowy napomknął, iż owy koncept zdoła unowocześnić proces produkcji. Uzupełnił także, iż kolejny p[przedsiębiorca nie szczędzi żadnych gotówki na przebudowę wytwórni. Nabyto niedawno primacon.pl przenośniki taśmowe oraz specjalistyczne urządzenia przemysłowe. Ponadto postawiono 4 olbrzymie hale, w jakich będzie przebiegał ciąg przemysłowy. Zakłada się, iż renowacja a także rozbudowa manufaktury pochłonie około milion złotych. Znaczące może być, iż będą dostępne nowe wakaty dla mieszkańców regionu. Wyrób zdoła ruszyć do przodu już w marcu w 2019 roku.
przenośnik spiralny

Koncepcje na rok 2020

Inwestor aspiruje ażeby zdołano wyrabiać w tym miejsc elementów wyposażenia do samochodów. Prócz tego potrzebuje stworzyć w roku 2020 podobny zakład przemysłowy usytuowany pod Opolem. Uważa, iż nasz kraj wydaje się kapitalnym miejscem na tego rodzaju zadania. Wskazuje, iż Polacy mogą być odpowiedzialni i co więcej nadzwyczajnie się sprawdzają w przemyśle. Wspomnijmy, iż dobrze sytuowany właściciel fabryki otworzył już trzy wytwórnie w całej Europie. Jeden zlokalizowany jest w Łotwie. Rozwój fabrykacji na 100% przysłuży się nie tylko samej marce aut ale także obywatelom.