Nabyliśmy apartament w Szczecinie

Budownictwo

Szmat czasu wspólnie z partnerem nadzwyczaj dużo wykonywaliśmy pracę albowiem pragnęliśmy nabyć własne m. Przez większość lat przebywaliśmy u rodziców, tym samym nie było lekko. Zamierzaliśmy nabyć mieszkanie z odłożonych pieniędzy, a brakującą połowę gotówki uzyskać od naszego banku.

nowoczesny dom
Dużo dni spędziliśmy na oglądanie różnorodnych posiadłości, lecz pół roku potem ostatecznie odszukaliśmy wspaniałe lokum. Okazały się to być 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym a także kapitalna garderoba. Wszystko trzeba było zrobić od nowa dlatego że okazało się to być mieszkanie od dewelopera. Całe szczęście uzyskaliśmy zobowiązanie finansowe w banku toteż mogliśmy zacząć naszą robotę. Wespół z partnerem wzięliśmy dwa tygodnie urlopu w firmie po czym poprosiliśmy bliskich o asystę. Na miejsce dotarła brygada specjalizująca się wyposażaniem mieszkań. Mieliśmy w posiadaniu zarysy jak musi przedstawiać się nowe gniazdko więc szczegółowo je opisaliśmy. Potrzebowaliśmy posiadać taras a ponadto dużo pokój z jadalnią. Prócz tego chciałam pokoju do pracy a współmałżonek pożądał zaopatrzyć się w dużą kuchnio-jadalnię gdyż ubóstwia pitrasić. Zaraz po przekalkulowaniu wydatków stwierdziliśmy, że zapłacimy za zrobienie nabytego mieszkania prawie 140 000 złotych. Razem z należnością za mieszkanie byliśmy zmuszeni uiścić prawie pół miliona zł.
piękny dom

Moje sny zostały urzeczywistnione

Prace nad wyposażeniem domu zaprzątnęły mniej więcej cztery tygodnie. Zarezerwowaliśmy najbardziej fachową ekipę natomiast przy okazji sami pozyskiwaliśmy potrzebne materiały. Wyłowiliśmy płytki plus zamontowaliśmy oknaoptimus.eu okna aluminiowe, które zarekomendowała mojej osobie znajoma. Wychodziły wprost na mały taras a przy okazji charakteryzowały się płynną konstrukcją. Pokoje prezentowały się w istocie uroczo. Mieliśmy tylko problemy ze zrobieniem łazienki, ponieważ materiały, które uprzednio zamówiliśmy nie zostały dowiezione na czas. Nareszcie jednakże zakupiliśmy kolejne produkty, które także cudownie pasowały. Tuż po położeniu podłóg mieliśmy możliwość wwieźć umeblowanie i wszystko uporządkować. Po 4 tygodniach przeprowadziliśmy się do nowo urządzonego mieszkania wraz z wszystkimi rzeczami.
okno na basen

Weselimy się z uczynionego mieszkanka

Aktualnie jestem przekonana, że zakup naszego domu to nadzwyczaj trafne założenie. Posiadamy własny kącik więc nie musimy pomieszkiwać u bliskich. Pokaźna powierzchnia tudzież bajeczne meble czynią, że nie chcemy specjalnie wyjść gdzieś po skończonej pracy. Przyjemnie jest nam przebywać w jadalni i sycić się dowolną minutą. Chociaż musimy zwracać wierzytelność to jednak zakup nieruchomości sprawia, że nareszcie możemy się czuć szczęśliwi a dodatkowo równolegle mamy w posiadaniu nieruchomość na własność.