Proponujemy profesjonalne urządzenia do zakładów przemysłowych

Przemysł

Od 5 lat pracuje w spółce Primacon, jaka położona jest w niedaleko Poznania. Poprzednio skończyłem inżynierię, w związku z tym zdobyłem doświadczenie z zakresu technologii maszyn. Teraz zajmuję się składaniem rozmaitych modułów do urządzeń, jakie później rozwożone muszą być do zakładów przemysłowych. Jednostka oferuje swe produkty w kilkunastu miejscowościach, na przykład w Opolu tudzież Warszawie. Od czasu do czasu zamówienia bywają także z zagranicy.

rolka aluminiowa
Nowiutkim owocem przedsiębiorstwa okazały się być primacon.pl przenośniki spiralne. Ponadto sprzedajemy przetestowane silniki elektryczne a także koła pasowe. Jak składam tego rodzaju urządzenia spełniam swoje marzenia. Niekiedy bywa to zagmatwane, mimo to koniec końców wynik końcowy jest adekwatny. Spełniam swą pracę starannie, wobec tego jakiś czas temu dostałem awans więc z tego powodu mam znaczne przychody. W konsekwencji mogłem wyjechać na urlop do Francji razem z rodzinką. Niedługo organizujemy wyjazd do Austrii.
poziomy pcv

Pierwsze tygodnie były ciężkie

Kiedy rozpoczynałem stanowisko w przedsiębiorstwie, na starcie posiadałem masę zobowiązań. Stresowałem się, że nie dam rady zrobić wszystkiego na czas. Ponadto byłem zmuszony szybko dojeżdżać do firmy, więc na ogół musiałem wstać około wpół do piątej. Moja towarzyszka życia twierdziła, że powinienem zaniechać tego a odszukać pracę w lepszej firmie. Jednakże po paru miesiącach byłem przyzwyczajony do swego fachu i nie czułem tego tak źle. Dyrektor okazał się być kontent z mojej postawy, wskutek tego przekazał mi ciekawsze stanowisko. Obecnie kontroluję funkcje różnych robotników, jednak w tym samym czasie samodzielnie testuję rozliczne urządzenia. To ważne żeby pracowały stosownie bowiem gdy będą zawiezione do zakładu przemysłowego powinny od razu być zamontowane. Problematyczne bywa składanie małych modułów. Jednak nabyłem rutynę w tej dziedzinie, stąd pełnię te powinności sprawnie. Mam 3 znajomych, dlatego czasami dopomagamy sobie, jak zajdzie taka nieodzowność.
kciuk

Primacon czyli doświadczona jednostka

W ciągu lat pracy w Primacon mógłbym śmiało zakomunikować, że to drużyna najlepszych ludzi. Dostarczane artykuły budowane są z dbałością o szczegóły natomiast zamówienia wykonujemy ekspresowo. Interesanci mają o nas dobre zdanie, natomiast gdy sprzęt będzie miał usterkę w mgnieniu oka przyjeżdżamy żeby zaczął funkcjonować. Jednakowoż tego rodzaju usterki zdarzają się niesłychanie okazjonalnie. Albowiem urządzenia będą wytwarzane taką drogą żeby działały bez awarii. Mogą być w pełni szczęścia, że dostałem stanowisko w Primacon.