blondynka przy kominku

Nowy apartament z paleniskiem

Budownictwo

Wespół z małżonką żyliśmy w małym mieszkanku zatem było ciasno. Byliśmy pewni, że winniśmy kupić lepszy apartament wskutek tego zdecydowaliśmy, że będziemy wnioskować o kredyt. Z początku trzeba było wybrać apartament dlatego wysłaliśmy wiadomość do agenta od nieruchomości.


Cały tydzień obserwowaliśmy różne domy i wreszcie zwróciliśmy uwagę na mieszkanie, które posiadało 70 metrów kwadratowych. Lokum znajdowało się nieopodal kompleksów leśnych, tym samym gdybyśmy pragnęli moglibyśmy udawać się na spacery. Co więcej w okolicy powstały placówki szkolne i restauracje. Pojechaliśmy do PEKAO gdzie dyskutowaliśmy w tej sprawie z pracownikiem banku. Oznajmił, że możemy dostać pożyczkę do pól miliona zł, gdyż prezentujemy adekwatną możliwość kredytową. Za jakiś czas przedłożyliśmy niezbędne dokumenty i uzupełniliśmy podanie o kredyt. Czekaliśmy 5 tyg. na decyzję jednak finalnie zadzwoniono do nas i poinformowano, że otrzymaliśmy kapitał. Kupiliśmy krótko potem cztery kąty.
kominek mieszkaniowy

Remont domu

Reflektowaliśmy wykończyć nowe cztery kąty by było ładne. Z tej przyczyny położyliśmy nowe podłogi i zmieniliśmy tapety. Na dodatek założylibyśmy, że w mieszkaniu zainstalujemy palenisko. Byliśmy pewni, że takowe rozwiązanie sprawi, że będzie zacisznie. Szukałam w internecie należytej instytucji, która sprzedaje kominki więc znalazłam kominkimikam.pl kominki śląsk. Przekręciłam do nich po czym poinformowałam w jaki sposób winien demonstrować się nowy kominek. Po kilku tygodniach do naszego lokum przyjechała ekipa po czym zamontowała kominek. Mogliśmy być niesłychanie uradowani z rezultatu. Moje mieszkanie prezentowało się niezwykle miło. Dzieciaki posiadały pomieszczenie do zabaw zaś ja wraz z małżonką mieliśmy sposobność odpoczywać w naszym salonie.
biala kuchnia

Mieszkamy w nowym gniazdku już dwa lata

Sądzimy, że okazało się to niezmiernie dobre wyjście by zakupić tak usytuowane mieszkanie. Jeździmy do pracy wyłącznie pół godziny, zaś dzieciaki uczęszczają do szkoły. Oprócz tego spędzamy czas na świeżym powietrzu a dodatkowo chodzimy robić zakupy do sąsiednich sklepów. Lubimy nasze cztery kąty zaś palenisko prowadzi do tego, że bywa niesłychanie przytulne. Kiedy nastaje zima napalamy w kominku i w wszędzie da się odczuć ciepłe powietrze. Odpoczywamy oglądając telewizję zaś pociechy spędzają razem czas. Cała nasza rodzina ma się rewelacyjnie.